Záhradníctvo Ratulovský

Široký sortiment rastlín, drevín a príslušenstva.

Kontaktovať

ZATVORENÉ
23.12.-15.3.

Sortiment

Okrasné dreviny

tvarované dreviny, listnaté stromy, okrasné kríky, ihličnaté dreviny, popínavé rastliny

Prejsť na galériu Prejsť na galériu

Trvalky a letničky

balkónové kvety a letničky, trvalky, skalky, bylinky, okrasné trávy

Prejsť na galériu Prejsť na galériu

Užitočné rastliny

ovocné stromy a kríky, sezónne priesady, bylinky

Prejsť na galériu Prejsť na galériu

Ostatný sortiment

kôry, dekoračny štrk, fólia, hnojivá, dopredaj zahradného nábyku

Prejsť na galériu Prejsť na galériu

Náš príbeh

Čínske príslovie hovorí, že skutočný život začína vtedy, keď si založíš záhradu. Korene tej našej záhrady siahajú do roku 2013, keď sme začínali ako Záhradníctvo Ratulovský. Ako aj rastlinkám trvá, kým si vybojujú to svoje miesto na zemi, aj my sme postupne rástli a rozšírili sortiment či plochu. Radosť z práce a každodenné úsilie sa odrážalo na spokojnosti našich zákazníkov. Zvýšený záujem o naše služby nás podnecoval na založenie firmy. S kreativitou pracujeme každý deň, a preto sme sa rozhodli zmeniť aj názov. Spojili sme to, čo robíme (ZÁhradníctvo) s našou osobnosťou, identitou (RAtulovský), a tak vzniklo ZARA GARDENS.

2013 - 2014

Náš začiatok

Na našom úplnom začiatku sme mali množstvo prekážok, no napriek tomu sme sa nevzdali a pracovali na tom, aby sme boli stále lepší. Fungovali sme na 300 m2 areáli, kde sme mali pár druhov rastlín, kríkov či stromčekov. Založením facebookovskej stránky sme sa snažili vytvoriť si bližší kontakt so zákazníkmi – či už pridávaním aktuálnych fotiek, alebo upozornením na akciové ceny a nový tovar.

2015 - 2016

Presťahovanie

V ďalšej sezóne sme sa presťahovali na nové miesto s päťkrát väčšou rozlohou. Pridali sme viacero druhov tují, šľachtené ihličany, japonský javor. Nechýbal ani záhradný nábytok, keramika a vianočný sortiment, medzi ktorým bola aj vysokokvalitná kaukazská jedľa. Pribudol nám prvý zamestnanec! Aj naše služby sa rozšírili, predovšetkým o realizáciu záhrad.

2017 - 2018

Nové príležitosti

S rozrastajúcim sortimentom a pracovnou silou sme znovu rozšírili plochu. V našej ponuke môžete nájsť aj hojdačky, grily, altánky, ručne opracované drevo či závesné kreslá. Jesenná kolekcia bola doplnená o okrasné tekvičky a zimná o adventné vence. Pridali sme kaukazkú jedľu aj v kvetináči, a vianočné stromčeky zaradené v kategóriách prémium a štandard. Inšpirácie sme čerpali na Medzinárodných trhoch v Poznani.

2019 - 2022

Pokračujeme ďalej

V rokoch 2019 až 2020 sme opäť prešli rebrandingom a vrátili sme sa k pôvodnému názvu záhradníctvo RATULOVSKY. Ponuka sortimentu v našom záhradníctve je naozaj veľmi široká, a preto sme založili v roku 2022 aj online obchod. Nielen široká ponuka, ale aj konkurencie schopné ceny robia náš eshop zaujímavým pre každého potencionálneho zákazníka.

Povedali o nás

Príjemná obsluha, ktorá poradí, vysvetlí,... Veľký výber rastlín aj stromčekov. Môžem len odporučiť.

Juraj

Záhradník

Výborné! Veľký výber stromov, rastlín, kvetín. Šikovné dievčatá a majiteľ ústretový. Lepšie ceny stromov ako v Poľsku.

Andrea

Zákazníčka

Veľký výber všetkého,... čo má korienky, ale aj toho, čo nemá... TOP záhradníctvo! Určite navštívte!

Miroslav

Zákazník

Naši partneri

Kontakt

Napíšte nám

Kontaktné informácie

Vodárenská 1209,
029 01 Námestovo

eshop@ratulovsky.com

+421 949 166 169